Stolní mixér ETA Blendic Team 4011 90010

Kód produktu: ETA401190010
Smoothie mixér ETA Blendic Team s unikátním nožem BlendeX pro perfektně jemné smoothie. Příkon 1000 W, rychlost 23 000 ot./min.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Síla a jemnost v dokonalé harmonii

Zdravé smoothie plné vlákniny, vitamínů a enzymů. Přesně takové vám namixuje ETA Blendic Team – nutri mixér s unikátním šestiramenným nožem BlendeX z nerezu s vroubkovaným ostřím, které zajistí dokonale jemné smoothie. Dle chuti vám namíchá i fitness nápoje, mléčné koktejly, alko i nealko nápoje a s funkcí drcení ledu zvládne také ledové tříště nebo ledovou kávu.

Nutri mixér ETA Blendic je pevný a odolný. Jeho tělo je celé z nerezu a je doplněné o protiskluzové nožky zajišťující stabilitu a bezpečnost během používání. Má ovládací tlačítka s funkcí SMOOTHIE a PULSE pro rychlé dosažení maximálních otáček. Oproti klasickým stolním mixérům je jeho výhodou malá velikost. Pokud hledáte mixér, který nezabere tolik místa, ale připraví stejně lahodné smoothie, pak je pro vás ETA Blendic jasnou volbou. Váží pouhých 2,2 kg, takže ho bez problému přibalíte i na cesty.

Rychle, zdravě a s chutí

Tento mixér je skvělým partnerem pro aktivní životní styl. Ať už jste sportovec, dodržujete správnou životosprávu, nebo si jen rádi dopřejete něco dobrého. Svoje smoothie si navíc můžete vzít kamkoliv s sebou. Mixovací láhev je zároveň láhev určená k pití. Jednoduše ji naplníte surovinami, nasadíte na mixér, rozmixujete a můžete vyrazit. Jednoduché a rychlé!

Součástí mixéru jsou celkem dvě lahve o objemu 700 ml. Ty jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, který neabsorbuje chutě ani pachy. Za pár minut tak můžete mít dva různé nápoje. Jen vyměníte a mixujete. Když je hotovo, nože pouhým otočením vyměníte za těsnící víka. Ke každé lahvi obdržíte víko s praktickým uzavíratelným pítkem.

ETA na tento produkt navíc poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Objem hlavní nádoby 0.7 l
  • Počet rychlostí 3
  • Pulzní spínač Ano
  • Funkce, příslušenství drcení ledu
  • Funkce, příslušenství mixování
  • Materiál nádoby plast
  • Příkon mixéru 1000 W

Ke stažení