Stolní mixér ETA Blendic Premium 4011 90000

Kód produktu: ETA401190000
Nutri mixér ETA Blendic Premium s unikátním nožem BlendeX pro perfektně jemné smoothie. Motor s příkonem 1000 W, 23 000 ot./min., prodloužená záruka.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Kombinace síly a jemnosti

Zdravé smoothie plné vlákniny, vitamínů a enzymů. Přesně takové vám namixuje ETA Blendic Premium – prémiový nutri mixer s unikátním šestiramenným nožem BlendeX z nerezu s vroubkovaným ostřím, které zajistí dokonale jemné smoothie. Během pár okamžiků vám namíchá i fitness nápoje, mléčné koktejly, alko i nealko nápoje a díky funkci drcení ledu také ledové tříště nebo ledovou kávu.

Nutri mixer Blendic Premium je pevný a odolný. Jeho tělo je celé z nerezu a je opatřeno protiskluzovými nožkami, které zajišťují stabilitu a bezpečnost během používání. Na ovládacím panelu najdete praktická tlačítka s funkcí SMOOTHIE a PULSE pro dosažení maximálních otáček.

Oproti klasickým stolním mixérům je jeho výhodou kompaktní velikost. Pokud hledáte mixér, který nezabere tolik místa, ale připraví stejně lahodné smoothie, pak je pro vás ETA Blendic jasnou volbou. Váží pouhých 2,7 kg, takže ho bez problému přibalíte i na cesty.

Rychle, zdravě a s chutí

Mixér ETA Blendic je skvělým partnerem pro aktivní životní styl. Své smoothie nebo koktejl si navíc můžete vzít kamkoliv s sebou. Mixovací láhev je zároveň láhev určena k pití. Jednoduše ji naplníte surovinami, nasadíte na mixer, rozmixujete a můžete vyrazit.

Je vás víc? Nevadí! Součástí mixeru jsou celkem čtyři lahve – dvě lahve o objemu 500 ml a další dvě s objemem 700 ml. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního a odolného Tritanu, který neabsorbuje chutě ani pachy. Za pár minut tak můžete mít čtyři různé nápoje. Jen vyměníte a mixujete.

Po rozmixování nože pouhým otočením vyměníte za těsnící víka. Ke každé lahvi dostanete víko s praktickým uzavíratelným pítkem. Další dvě náhradní víka vám nápoj zcela zakryjí, a tak je můžete nechat vychladit třeba na později.

Prodloužená záruka

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Objem hlavní nádoby 0.7 l
  • Počet rychlostí 3
  • Pulzní spínač Ano
  • Funkce, příslušenství drcení ledu
  • Funkce, příslušenství mixování
  • Materiál nádoby Tritan
  • Příkon mixéru 1000 W

Ke stažení

Vida