Svářečka folií ETA Atmos 4762 90000, černá/šedá

Kód produktu: ETA476290000
Plně automatická vakuovačka o příkonu 120 W s možností nastavení síly vakuování či funkce pro marinování.

Popis:

Svářečka fólií ETA Atmos vyniká jednoduchostí ovládaní a plně automatickým provozem. Svářečka vám tak umožní prodloužit životnost potravin a uchovat je déle plné chuti. Automatickým uzavřením pevně zajistí fólii, odsaje vzduch a zataví spoj jednolitým a silným svarem. Vakuovačka disponuje režimem pro suché a vlhké potraviny, na které můžete použít jednu ze dvou intenzit vakuování, a to normální nebo jemné.

Pro vakuování bylinek, hub a dalších křehkých surovin je vhodné použít právě nižší intenzitu odsávání. Nedochází pak k deformaci surovin. Určitě oceníte i speciálně vyvinutou funkci určenou pro marinování potravin ve vakuovém boxu. Vakuování otevírá póry surovin, čímž značně urychluje proces marinování z několika hodin na cca 20 minut. Vakuovačka opakovaně vytváří podtlak a uvolňuje jej, čímž dojde k výbornému prolnutí marinády s potravinou.

Svářečku nemusíte používat jen na potraviny, ale taky jako ochranu nejrůznějších předmětů, jako jsou dokumenty a cennosti, před vlhkostí a nežádoucími vlivy. Disponuje bezpečnostní tepelnou pojistkou proti přehřátí a světelnou signalizací, která vás upozorní, že je vakuovačka v provozu. Součástí vakuovačky je uschovaný řezací nůž pro snadnou úpravu požadované délky fólie a integrovaný prostor pro uskladnění a okamžité použití fólie.

V balení naleznete sáčky o rozměrech 20x30 cm (5 ks). Sáčky můžete po naplnění potravinami zmrazit nebo ohřívat ve vodě. Můžete je také umývat a poté znovu použít. Balení obsahuje také fólie délky 2 m a šířky 20 cm, hadičku na odsávání a vakuový box o objemu 1000 ml.

K vakuovačce Atmos si můžete dokoupit náhradní fólie (ETA176200010) nebo vakuový box o objemu 2000 ml (ETA476292000).

Technické parametry:

  • Světelná signalizace Ano
  • Náhradní příslušenství k dokoupení ETA176200010; ETA476292000
  • Příkon 120 W
  • Funkce odsávání vzduchu Ano
  • Dvojitý svár Ne
  • Fólie/sáčky součást balení Ano

Ke stažení