Vysavač ETA AquaMaster 1230 90000

Kód produktu: ETA123090000
Tyčový vysavač 3 v 1 s výkonným 22,2V akumulátorem vysává, vytírá a suší v jednom kroku. Vysaje i rozlité tekutiny.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Aku vysavač a čistič tvrdých podlah 3 v 1

Zdobí váš domov tvrdé podlahy, ale uklízení nemáte zrovna v oblibě? S aku tyčovým vysavačem 3 v 1 ETA AquaMaster bude úklid jedna radost. Zvládá totiž vytírat, vysávat a sušit v jednom kroku.

Speciálně navržený pro všechny druhy tvrdých podlah

Vysavač je navržen tak, aby vám usnadnil údržbu všech druhů tvrdých podlah. Jeho služeb proto můžete využít, ať už doma máte podlahy ze dřeva či vinylu, linoleum, dlažbu, parkety nebo třeba plovoucí podlahy.

Rychlý úklid bez tahání zbytečných kabelů

Aquamaster vám dopřeje rychlý a pohodlný úklid domácnosti bez tahání zbytečných kabelů. Bez problémů zvládne vysát i rozlité tekutiny.

Vodní filtrace navíc zamezuje úniku prachu a nečistot zpět do ovzduší, což přispívá k udržení zdravé domácnosti.

Ušetřete až 80 % vody oproti běžnému vytírání

Kapacita nádoby na mokré čištění je 550 ml = až 60 m2 čistých podlah. Ušetříte tedy až 80 % vody oproti běžnému vytírání. Transparentní nádoba na nečistoty se pyšní objemem 500 ml.

Elegantní světelná signalizace provozu a nabíjení pak dodává celému tyčovému aku vysavači šmrnc. Provozu je schopný celých 30 minut a nabíjí se pouhé 4 hodiny.

Vysajte s ním i rozlitou tekutinu

Výkonný Li-Ion akumulátor 22,2 V zaručuje dostatečně velký sací výkon. Díky rotačnímu kartáči z podlahy efektivně odstraňuje i usazené nečistoty. Při vytírání Aquamaster výborně spolupracuje s nepěnivým čisticím prostředkem ETA EXTERON ETA988040060.

AquaMaster si přitom poradí i s rozlitou tekutinou, což ocení zejména rodiče malých dětí nebo třeba majitelé domácích mazlíčků.

Úklid bude zábavou

Ovládání přímo na ergonomické rukojeti je jednoduché, pohodlné a intuitivní. Díky otočnému kloubu se s AquaMastrem snadno manipuluje. Vysavač je sám o sobě velmi stabilní, a je tedy možné jej kamkoliv postavit. Díky 2 stupňům výkonu se navíc přizpůsobí všem druhům tvrdých podlah.

Díky vyjímatelnému a snadno omyvatelnému rotačnímu kartáči bude údržba tyčového vysavače AquaMaster snadná. Nádobu na nečistoty lehce vyjmete, vylejete a propláchnete.

Zvolte správný kartáč podle typu nečistot

V krabici najdete rotační kartáč z mikrovlákna (fine brush) pro šetrné čištění citlivých podlah a spirálový rotační kartáč (wave brush) pro hrubé nečistoty. Součástí balení je i odkládací základna pro snadné uložení a uschování vysavače a nezbytný adaptér 100-240 V (AC) / 26 V (DC).

Prodlužka záruky

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 let na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Doba provozu 30 min
  • Hlučnost 82 dB
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.55 l
  • Zdroj energie aku (Li-ion)
  • Typ filtrace vodní filtrace
  • Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ne
  • Osvětlení na hubici Ne
  • Mokré čištění Ano

Ke stažení

Vida