Vysavač ETA Aqualio Li-ion 1448 90000

Kód produktu: ETA144890000
Tyčový a ruční vysavač 2 v 1 s 5stupňovou filtrací pentALLERGIC a patentovaným systémem vodní filtrace pro dokonale čistý domov.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Doporučená maloobchodní cena
6999

Popis:

Jedinečný vysavač ETA Aqualio je tyčový a ruční vysavač v jednom. Použít ho můžete jak na klasické vysávání větších ploch, tak na vysávání výše položených a hůře dostupných míst či malých ploch, jako jsou parapety, sedačky nebo interiér aut.

Filtrační systém pentALLERGIC s 5 stupni filtrace

Aqualio má unikátní celosvětově patentovaný systém vodní filtrace, který pohlcuje vysáté nečistoty a zabraňuje jejich rozvíření a návratu zpět do ovzduší. Aktivní karbonový filtr pak vyčistí vzduch a pohltí všechny nežádoucí pachy. Na ochranném filtru netPRO se zachytí větší části nečistot, a tak zabrání nadměrnému znečištění HEPA filtru.

HEPA filtr pak zachytí i ty nejmenší prachové mikročástice. Filtrace je ukončena speciálním koncovým pěnovým filtrem. Filtrační sytém odfiltruje více než 99,9 % nečistot z vysátého vzduchu a vaše domácnost zůstane perfektně čistá.

Efektivita vodní filtrace

Vysavač ETA Aqualio byl navržen především pro domácnosti, které vyžadují velmi čisté prostředí. Ocení ho hlavně alergici, domácnosti s dětmi nebo domácnosti se zvířecími mazlíčky.

Klasické bezsáčkové vysavače nebo vysavače s prachovými sáčky při čištění nebo výměně sáčku víří prach zpátky do místnosti. Část vysátého prachu se vám tak vrátí zpět. Na to však vysavač Aqualio vyzrál pomocí vody, která prach pohltí a uzamkne. Po vysávání ji jednoduše vylejete, a zbavíte se tak všech nečistot, které jste předtím vysáli.

Pro ještě větší čistotu je Aqualio vybaveno UV světlem, které dezinfikuje nádobu na vodu a zbavuje ji bakterií, roztočů, plísní, kvasinek a jiných mikroorganismů zůstávajících v nádobě po vysávání. Vysavač tak uklidíte perfektně čistý a připravený na další použití. Navíc je tato nádoba opatřena 360° motionFREE systémem, který perfektně těsní nádobu při jakémkoliv pohybu i úhlu vysávání, a zamezuje tak vytečení vody z nádoby.

Výkonný pomocník

Uvnitř vysavače je zabudovaný Li-ion akumulátor, který zajišťuje silný konstantní výkon po dobu až 50 minut. Inteligentní systém nabíjení je šetrný k akumulátoru, což prodlužuje jeho životnost.

Komfort při vysávání zvyšuje flexibilní kloub s otočným systémem TWIST a LED diody, které osvětlují prostor před vysavačem v temnějších koutech.

Součástí vysavače je rotační turbokartáč s přímým pohonem pro vysávání tvrdých podlah a koberců, štěrbinová hubice s odnímatelným kartáčkem na úzké a těžko přístupné místa i šetrné vysávání a stojan s nabíjecím adaptérem.

Na tento produkt navíc získáte prodlouženou záruku na motor na 5 let. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Doba provozu 50 min
  • Hlučnost 83 dB
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.47 l
  • Zdroj energie aku (Li-ion)
  • Typ filtrace vodní filtrace
  • Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
  • Osvětlení na hubici Ano

Ke stažení