Ústní sprcha ETA Sonetic 0708 90000, modrá

Kód produktu: ETA070890000
Ústní sprcha ETA Aquacare s 3 režimy čištění - Normal, Soft a Pulse, provozní tlak 2,7-6,2 bar.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Baterie

Popis:

Účinné čištění mezizubních prostor

Ústní sprcha ETA Aquacare nabízí velmi sofistikovaný, šetrný a účinný systém čištění chrupu a mezizubních prostor pomocí ultrajemného průtoku vody (vodní paprsek 0,6 mm). Je ideálním doplňkem ke standardní péči zubního kartáčku a nahradí čištění mezizubních prostorů zubní nití. Mezi pohodlím a zdravím vaší ústní dutiny tak už nemusíte dělat kompromisy.

Ústní sprcha odstraňuje pomocí proudu vody zubní plak, nečistoty a bakterie z mezizubního prostoru a v linii dásní. Váš chrup tak bude nejen zdravější a zářivější, odstranění bakterií pomáhá eliminovat i nežádoucí zápach z úst.

Objem nádržky je 150 ml, přičemž její konstrukce zaručuje snadné vyjímání, plnění a čištění. Provozní tlak čerpadla v závislosti na nastaveném režimu se pohybuje v rozsahu 2,7–6,2 bar (40–90 PSI). Univerzální napětí 100-240 V umožňuje vzít spotřebič s sebou na dovolenou nebo služební cestu. Celá konstrukce sprchy je postavena na jednoduchosti – vyměnit a nasadit příslušenství zvládne kdokoli.

Jak často se používá?

Sprcha ETA Aquacare je uzpůsobena pro každodenní ústní hygienu jako doplněk k čištění zubů. Je vhodná pro čištění implantátů, fixních rovnátek, můstků i korunek.

Snadné ovládání a použitelnost

Ústní sprchu Aquacare lehce zapnete a vypnete spínačem ON/OFF. Světelná signalizace upozorňuje na veškeré změny – tedy na vybití, proces nabíjení, úplné nabití a na zvolený režim čištění.

Vybrat si můžete ze tří režimů čištění: Normal – pro běžné čištění zdravých zubů a dásní, Soft – šetrný režim pro citlivé zuby a dásně a Pulse – pro šetrné masírování dásní. Díky ergonomické rukojeti vám ústní sprcha skvěle padne do ruky a s možností otáčet trysku o celých 360° je snadné nalézt optimální polohu pro čistění jak levou, tak i pravou rukou.

Ústní sprcha Aquacare je vybavena kvalitním akumulátorem Li-ion, který vydrží na jedno nabití až 50 minut. Nabíjení pak trvá 18 hodin. Ideální je proto nechat ústní sprchu dobíjet přes noc. Díky napájecímu kabelu o délce 1,2 metru přitom není obtížné najít vhodné místo, kde by sprcha mohla energii znovu načerpat.

Bezpečností opatření

Aby nedošlo k poškození sprchy, disponuje automatickým vypnutím po 2 minutách chodu. Konstrukce má krytí IPX7, která chrání sprchu i v případě náhodného ponoření do vody. Stojan je vybaven integrovaným úložným prostorem pro hygienické odkládání trysek.

Součástí balení jsou také náhradní ústní trysky (2 kusy).

Velkou výhodou je možnost dokoupit další speciální nástavce jako volitelné příslušenství (ortodontická tryska pod objednacím číslem ETA 270790200, nástavec na čištění jazyka pod objednacím číslem ETA 270790300).

ETA na tento výrobek poskytuje bezplatnou prodlouženou záruku 3 roky na baterii. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE .

Technické parametry:

  • Objem nádržky (na vodu) 150 ml
  • Úložný prostor Ano
  • Zdroj energie aku (Li-ion)
  • Ústní sprcha Ano
  • Časovač Ano
  • SMART Funkce Ne
  • Cestovní pouzdro Ne
  • Bělení Ne
  • Tlakový senzor Ne
  • Tlak vody 6.2 bar

Ke stažení