Stolní mixér ETA Activmix Premium 2103 90000, černý/nerez

Kód produktu: ETA210390000
Nerezový sportovní smoothie mixér ETA Activmix Premium se 2 lahvemi, skleněnou nádobou a neoprenem pro aktivní životní styl.

Popis:

Odolné nerezové provedení oblíbeného sportovního smoothie mixeru s prémiovým vybavením. To je stolní mixér ETA ActivMix Premium s výkonem 350 W. Hravě zvládne přípravu různých druhů ovocných nápojů, smoothie, proteinových fitness nápojů, výživy pro sportovce ale také mléčných koktejlů.

Každodenní vitamínová bomba po celý rok

Poradí si i s přípravou alkoholických i nealkoholických osvěžujících drinků, svěřit mu můžete i drcení ledu pro přípravu ledové kávy či ledové tříště.

ETA ActivMix Premium bude také skvělým parťákem při letním grilování. Zvládne přípravu dresinků, salsa omáček i různé druhy marinád. Rodiče zase jistě ocení rychlou přípravu domácích ovocných přesnídávek a marmelád. S ETA ActivMix Premium si přijdou na své i milovníci krémových polévek a hladkých omáček.

Tento mixér vyniká v praktičnosti. Lahve si můžete vzít s sebou do fitka, do práce, do školy i na cesty. Slim design láhve je navržen přímo do ruky a současně padne i do držáku ve dveřích auta či chladničky. Celé sestavení mixéru je navíc jednoduché a intuitivní. Vše je hotové během chviličky.

Rychle a jednoduše

Lahev je zároveň mixovací nádobou. Láhev naplníte, jednoduše nasadíte mixovací nože a umístíte na motor. Po rozmixování lahev odejmete, odšroubujete nože a ty vyměníte za praktický těsnící uzávěr s pítkem. Příprava nápojů je snadná a velmi rychlá. Mixér zvládne až 19 000 otáček za minutu. Klasická skleněná mixovací nádoba s kvalitními ostrými noži vám přijde vhod, pokud budete chtít mixovat větší objem surovin.

Prémiová výbava

Kromě velké 0,6 l láhve dostanete k mixéru ještě jednu menší lahev o objemu 0,4 l a skleněnou nádobu o objemu 1 l pro mixování většího objemu surovin. Obě lahve jsou vyrobeny z vysoce odolného Tritanu. Ten neabsorbuje pachy ani chutě a je zdravotně nezávadný. Velká nádoba je vyrobena z vysoce odolného skla. Součástí je i velký neoprenový obal pro udržení teploty nápoje v 0,6 l lahvi. Ten oceníte zejména v letních měsících.

Praktické maličkosti

Stolní mixér je vybaven prostorem pro uložení napájecího kabelu dlouhého 1,2 metrů. Po použití se láhev s víkem snadno umyje pod tekoucí vodou nebo je vložit do myčky nádobí. Nízká hmotnost přístroje a kompaktní rozměry 12,5 x 36 x 13,5 cm (š x v x hl) předurčují jeho stálé umístění na kuchyňské lince, aby byl neustále na dosah. Dopřejte sobě a celé své rodině denní dávku vitamínů po celý rok a nemoci se vám budou vyhýbat obloukem. Dejte se stolním mixérem přípravě zdravých nápojů nový rozměr.


Technické parametry:

  • Objem hlavní nádoby 1 l
  • Počet rychlostí 1
  • Pulzní spínač Ano
  • Funkce, příslušenství drcení ledu
  • Funkce, příslušenství mixování
  • Materiál nádoby sklo
  • Příkon mixéru 350 W

Ke stažení

Vida