Stolní mixér ETA ActivMix Inverso 1102 90000

Kód produktu: ETA110290000
Sportovní mixér ETA Activmix Inverso se 2 lahvemi jako skvělý partner pro aktivní životní styl.

Popis:

Stolní mixér ETA Activmix Inverso s výkonem 350 W hravě zvládne přípravu různých druhů ovocných nápojů, smoothie, proteinových fitness nápojů, výživy pro sportovce, ale také mléčných koktejlů, alkoholických i nealkoholických osvěžujících drinků.

Poradí si i s drcením ledu pro přípravu ledové kávy i ledové tříště. Můžete ho použít také na výrobu dresinků, salsa omáček ke grilovaným pochoutkám, ale i na domácí ovocné přesnídávky a marmelády. Jeho široké využití oceníte nejen při sportu, ale také v horké letní dny nebo při grilování a dalších společných chvilkách s přáteli.

MIX and GO

Activmix je především skvělým parťákem pro ty, kteří žijí aktivním životem a chtějí si k němu dopřát něco dobrého. Je velmi praktický. Vzít si ho můžete s sebou kamkoliv, ať už si celý, nebo jen jeho láhve. Využijete ho při sportu, do práce, do školy ale i na cesty. Slim design láhve je totiž navržen přímo do ruky a současně tak, aby bylo možné láhev umístit do integrovaných držáků, dveří od auta nebo chladničky.

Rychle a jednoduše

Tato láhev je zároveň mixovací nádobou. Láhev naplníte, jednoduše nasadíte mixovací nože a umístíte na motor. Po rozmixování lahev odejmete, odšroubujete nože a ty vyměníte za praktický těsnící uzávěr s pítkem. Příprava nápojů je snadná a velmi rychlá. Zároveň tak ušetříte čas s mytím další nádoby a přeléváním nápojů, jak je tomu u klasických velkých stolních mixérů.

K mixéru dostanete dvě velké láhve o objemu 600 ml. Všechny jsou vyrobeny z vysoce odolného Tritanu. Ten neobsahuje pachy ani chutě a je zdravotně nezávadný.

Technické parametry:

  • Objem hlavní nádoby 0.6 l
  • Počet rychlostí 1
  • Pulzní spínač Ano
  • Funkce, příslušenství drcení ledu
  • Funkce, příslušenství mixování
  • Materiál nádoby Tritan
  • Příkon mixéru 350 W

Ke stažení