Skleničky na cappuccino ETA 5180 92010, sklo

Kód produktu: ETA518092010
Novinka

Popis:

Láska na první doušek


Povyšte svůj kávový rituál o úroveň výše s dvoustěnnými skleničkami na cappuccino. Šálky jsou vyrobené z dvojitého skla, a kromě jejich lákavého designu snižují i riziko popálení.

Díky dvoustěnnému borosilikátovému sklu jsou skleničky lehké, ale přesto velmi odolné. Bez obav je tak můžete svěřit své myčce nádobí. Sklenička na cappuccino má i praktické ouško pro ještě příjemnější manipulaci.

Šálek s objemem 230 ml je jako stvořený pro větší cappuccino. Čím ale svou skleničku naplníte, je zcela na vás. Kromě kávy se skvěle hodí na čaj, kakao či horkou čokoládu.

Užíváte si svou kávu raději v klidu a pohodě? Dvoustěnné skleničky udrží správnou teplotu kávy mnohem déle a vy si tak můžete vychutnat lahodný nápoj i po několika minutách. Pro dosažení ideální teploty nechte skleničky před použitím chvíli nahřát na kávovaru. Těmito kroky můžete teplotu výsledného nápoje zvýšit i o několik stupňů, a to už se vyplatí.


Ve dvou chutná lépe


V balení najdete set dvou skleniček o objemu 230 ml, abyste si svou kávu mohli vychutnat i se svou drahou polovičkou. Pokud byste zatoužili po větší sadě, můžete si jednoduše dokoupit další páry, anebo sadu doplnit i skleničkami na espresso či lungo. Stačí si vybrat z naší nabídky.Technické parametry:

  • Počet ks v balení 2 ks
  • Typ pro espresso, kávovar

Ke stažení