Skleničky na lungo ETA 5180 91010, sklo

Kód produktu: ETA518091010
Novinka
Elegantní dvoustěnné sklenice z borosilikátového skla s ouškem pro ještě intenzivnější požitek z kávy, 160 ml

Popis:

Láska na první doušek


Povyšte svůj kávový rituál o úroveň výše s dvoustěnnými skleničkami na lungo. Šálky jsou vyrobené z dvojitého skla, a kromě jejich lákavého designu snižují i riziko popálení.

Díky dvoustěnnému borosilikátovému sklu jsou skleničky lehké, ale přesto velmi odolné. Bez obav je tak můžete svěřit své myčce nádobí. Sklenička na espresso má i praktické ouško pro ještě příjemnější manipulaci.


 
Šálek s objemem 160 ml je jako stvořený pro lungo neboli prodloužené espresso. Sklenička se však stejně dobře hodí na menší cappuccino, čaj nebo dětské kakao. Čím ale svou skleničku naplníte, je zcela na vás.

Užíváte si svou kávu raději v klidu a pohodě? Dvoustěnné skleničky udrží správnou teplotu kávy mnohem déle a vy si tak můžete vychutnat lahodnou kávu i po několika minutách. Pro dosažení ideální teploty nechte skleničky před použitím chvíli nahřát na kávovaru. Těmito kroky můžete teplotu výsledného nápoje zvýšit i o několik stupňů, a to už se vyplatí.


Ve dvou chutná lépe


V balení najdete set dvou skleniček o objemu 160 ml, abyste si svou kávu mohli vychutnat i se svou drahou polovičkou. Pokud byste zatoužili po větší sadě, můžete si jednoduše dokoupit další páry, anebo skleničky na lungo doplnit i skleničkami na espresso či cappuccino. Stačí si vybrat z naší nabídky.


Technické parametry:

  • Počet ks v balení 2 ks
  • Typ pro espresso, kávovar

Ke stažení