Skleničky na cappuccino ETA 4181 93010, sklo

Kód produktu: ETA418193010
Novinka
Elegantní dvoustěnné sklenice z borosilikátového skla pro ještě intenzivnější požitek z kávy, 240 ml

Popis:

Láska na první doušek


Povyšte svůj kávový rituál o úroveň výše s dvoustěnnými skleničkami na cappucinno. Šálky jsou vyrobené z dvojitého skla, které kromě lákavého designu snižuje i riziko popálení.

Díky dvoustěnnému borosilikátovému sklu jsou skleničky lehké, ale přesto velmi odolné. Bez obav je tak můžete svěřit své myčce nádobí.

Šálek s objemem 240 ml je jako stvořený pro dokonalé cappuccino. Čím ale svou skleničku naplníte, je úplně na vás. Kromě kávy se skvěle hodí na čaj, kakao a na pohled určitě zaujmou i letní alko či nealko drinky.

Užíváte si svou kávu raději v klidu a pohodě? Dvoustěnné skleničky udrží správnou teplotu kávy mnohem déle a vy si tak můžete vychutnat lahodné cappuccino i po několika minutách. Pro dosažení ideální teploty nechte skleničky před použitím chvíli nahřát na kávovaru. Těmito kroky můžete teplotu výsledného nápoje zvýšit i o několik stupňů, a to už se vyplatí.

Ve dvou chutná lépe

V balení najdete set dvou skleniček o objemu 240 ml, abyste si svou kávu mohli vychutnat i se svou drahou polovičkou. Pokud byste zatoužili po větší sadě, můžete si jednoduše dokoupit další páry, anebo skleničky na cappuccino doplnit i skleničkami na espresso či latte macchiato. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Technické parametry:

  • Počet ks v balení 2 ks
  • Typ pro espresso, kávovar

Ke stažení