Vysavač akumulátorový ETA Verto II 11,1 V 3423 90000

Kód produktu: ETA342390000
Malý, lehký a výkonný vysavač ETA Verto II – praktický pro cestování i s využitím do auta, kvalitní HEPA filtr, Li-lon akumulátor 11,1 V a provoz až 20 minut.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Šikovný pomocník do domácnosti i na cesty

Bezsáčkový ruční vysavač ETA Verto II vám usnadní práci při vysávání malých ploch, sedacího nábytku nebo třeba interiéru vašeho automobilu. Je velmi lehký a má jednoduché a komfortní ovládání. Díky jeho malým rozměrům se s ním snadno pracuje a prostorově náročný není ani na uskladnění.

Rozměrově i váhou je velmi praktický na cestování. Můžete si ho vzít s sebou na chatu nebo do kempu. Své využití určitě najde i v autě, kde nelze zapojit klasický vysavač. Dobíjecí základnu tak můžete umístit třeba do garáže.

Kvalitní a výkonný

Vysavač disponuje prachovou nádobou o objemu 400 ml a kvalitním HEPA filtrem, se kterým dosáhnete skvělých výsledků. S bezkabelovým provozem vydrží vysavač v provozu až 20 minut, a to díky Li-Ion akumulátoru s výkonem 11,1 V. Má světelnou signalizaci, která vás bude informovat o stavu nabíjení i provozu.

Bohaté příslušenství

K vysavači dostanete štěrbinovou hubici, která je vhodná pro vysávání úzkých a těžce přístupných prostor, dále kartáček s jemnými štětinkami pro šetrné vysávání prachu a pavučin z nábytku či obrazů. Součástí balení je i nástěnná dobíjející základna s adaptérem pro nabíjení a praktické uskladnění vysavače.

Prodlužka záruky

Na motor vysavače ETA Verto II se vztahuje bezplatná služba Prodlužka záruky. Po registraci se tak záruka na motor vysavače prodlouží na 3 roky. Prodlouženou záruku si zaregistrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Doba provozu 20 min
  • Vysávání suché
  • Zdroj energie aku (Li-ion)

Ke stažení