Chladnička komb. ETA 335590000C, NoFrost

Kód produktu: ETA335590000C
Novinka
Chladnička s invertorovým motorem v energetické třídě C s objemem 323 l. Režimy DOVOLENÁ, SUPER mrazení a NO FROST technologie. PRÉMIOVÝ SERVIS

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Kompresor

Popis:

Moderní a praktická

Kombinovaná chladnička ETA v jednoduchém bílém designu nesmí chybět v žádné moderní kuchyni. Celkový užitný objem chladničky je 323 litrů, což vystačí i pro vícečlennou rodinu. Díky přehlednému LED displeji budete mít všechny funkce i teplotu pod kontrolou.

Dvoudveřová chladnička dokáže zaujmout nejen svým designem, ale také svým úsporným provozem. Díky nízké roční spotřebě je chladnička zařazena do energetické třídy C, což jistě potěší vás i vaši peněženku.

Chladnička ETA disponuje úsporným invertorovým motorem, který je tišší a spolehlivější než klasické kompresory. Invertorový motor spotřebovává jen takový výkon, který potřebuje a nedochází tak k přechlazování. Celkově tak spotřebuje mnohem méně energie a zařízení je tak úspornější.

Teplotu chladicí i mrazicí části můžete ovládat odděleně pomocí přehledného LED displeje. Pro snazší uchovávání potravin si můžete vybrat z několika přednastavených provozních režimů (ECO, DOVOLENÁ, SUPERMRAZENÍ), které vám usnadní ovládání spotřebiče v určitých situacích. Nemusíte se ani obávat vznikající námrazy, spotřebič je vybaven beznámrazovou adaptivní NO FROST technologií ADAPT+.

Chladicí prostor

Chladicí část lednice disponuje objemem 219 litrů. Prostor lednice je rozdělen 3 policemi z odolného skla, navíc zde naleznete také držák na 4 lahve a transparentní šuplíky na ovoce a zeleninu.

Celkový prostor doplňují praktické boční přihrádky na mléko či studené omáčky. Na obsah chladničky vám posvítí úsporné LED osvětlení, které nevytváří teplo a šetří tak vaše výdaje.

Mrazicí prostor

Mrazicí prostor ve spodní části chladničky má celkovou kapacitu 104 litrů. Pohodlně v něm tak uskladníte maso, ryby, houby i zmrzlinu. S výkonnou třídou mrazení **** můžete uchovávat potraviny při nízkých teplotách i dlouhodobě bez ztráty kvality. Mrazicí kapacita chladničky ETA je 6,4 kg / 24 hodin, což znamená, že pokud máte například velký nákup, chladnička je schopná za 24 hodiny zamrazit až 6,4 kg potravin na nastavenou teplotu.

Díky výškově nastavitelným nožičkám bude chladnička pevně stát kde má, ať už ji umístíte kamkoliv. Elegantní zapuštěné madlo zajistí, že designově zapadne do každé kuchyně a pokud vám směr otvírání dveří nevyhovuje, můžete jej snadno změnit. Dveřní těsnění, které je náchylné k opotřebení, je také snadno vyměnitelné, což prodlužuje životnost lednice. 

Prémiový servis ETA

S tímto unikátním výrobkem získáte současně prémiové služby, které za vás vyřeší případný problém. Jedná se o prodlouženou záruku na 5 let na kompresor, 7 dní v týdnu přístupnou zákaznickou linku pro nahlášení poruchy a případnou technickou podporu. Dále zrychlený servis s expresním zásahem servisu nejpozději do 2 pracovních dnů po nahlášením problému.


Technické parametry:

  • Výška chladničky 184 cm
  • Šířka chladničky 60 cm

Ke stažení