Chladnička komb. ETA 274590015E, NoFrost

Kód produktu: ETA274590015E
Novinka
Kombinovaná chladnička s celkovým objemem 323 l v energetické třídě E. Beznámrazová technologie NO FROST, funkce DOVOLENÁ a SUPER mrazení. PRÉMIOVÝ SERVIS

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Kompresor

Popis:

Praktická lednice v moderním kabátku

Kombinovaná designová chladnička ETA svým moderním vzhledem padne do každé kuchyně. Celkový objem chladničky je 323 litrů, což je dostatečná kapacita i pro rodinu s dětmi. Chladnička je díky své nízké energetické náročnosti zařazena do en. třídy E.

Teplotu chladícího a mrazícího prostoru můžete ovládat odděleně pomocí dotykového ovládání. Teplotu dle vašich potřeb si tak můžete nastavit zvlášť v chladicí a zvlášť v mrazicí části.

Pro snazší uchovávání potravin si můžete vybrat z několika přednastavených provozních režimů (ECO, DOVOLENÁ, SUPERMRAZENÍ), které vám usnadní ovládání spotřebiče v určitých situacích. Nemusíte se obávat ani vznikající námrazy, spotřebič je vybaven adaptivní beznámrazovou NO FROST technologií ADAPT+.

Chladicí prostor

Chladicí část s objemem 219 l vám nabídne 3 vnitřní skleněné police z bezpečnostního skla, 2 transparentní šuplíky na ovoce a zeleninu a také praktický držák na 4 lahve, která zabrání nechtěnému kutálení po lednici. Ve dveřích lednice najdete 3 přehledné přihrádky, které můžete využít například na mléko, džusy nebo dresinky. Na obsah chladničky vám posvítí úsporné LED osvětlení, které nevytváří teplo a šetří tak vaši peněženku.

Hlučnost chladničky je pouhých 40 dB, její provoz vás tak rušit nebude. V případě výpadku proudu nemusíte mít strach o zkažené jídlo. Chladnička dokáže udržet teplotu až 10,5 hodiny.

Mrazicí prostor

Velikost mrazničky o objemu 104 litrů vám vystačí na zásoby masa, ryb i nezpracovaných plodů z vaší zahrádky. S výkonnou třídou mrazení **** můžete i dlouhodobě uchovávat potraviny při nízkých teplotách bez ztráty jejich kvality. Mrazicí kapacita chladničky je 6,4 kg /24 hodin, což znamená, že pokud máte velký nákup, chladnička je schopná zmrazit až 6,4 kg potravin o pokojové teplotě na teplotu nastavenou v mrazničce. 

Díky výškově nastavitelným nožičkám bude chladnička pevně stát kde má, ať už ji umístíte kamkoliv. Elegantní zapuštěné madlo zajistí, že designově zapadne do každé kuchyně. Dveřní těsnění, které je náchylné k opotřebení, je snadno vyměnitelné, což prodlužuje životnost lednice. 

Prémiový servis ETA

S tímto unikátním výrobkem získáte současně prémiové služby, které za vás vyřeší případný problém. Jedná se o prodlouženou záruku na 5 let na kompresor, 7 dní v týdnu přístupnou zákaznickou linku pro nahlášení poruchy a případnou technickou podporu. Dále zrychlený servis s expresním zásahem servisu nejpozději do 2 pracovních dnů po nahlášením problému.


Technické parametry:

  • Výška chladničky 184 cm
  • Šířka chladničky 60 cm

Ke stažení