Chladnička amer. 4dv. ETA 274290010E NO FROST

Kód produktu: ETA274290010E
Novinka
Kombinovaná chladnička amerického typu v energetické třídě E s celkovou kapacitou 552 l, NO FROST technologie a PRÉMIOVÝ SERVIS

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Kompresor

Popis:

Moderní a praktická

Moderní designová lednice v americkém stylu nesmí chybět v žádné stylové kuchyni. Překvapí vás i velkolepý prostor, do kterého uložíte jídlo pro celou rodinu. Celkový objem kombinované čtyřdveřové chladničky je 552 litrů a spadá do energetické třídy E.

Teplotu chladicího a mrazicího prostoru můžete ovládat odděleně pomocí dotykového ovládání. Pro snazší uchovávání potravin si můžete vybrat z několika přednastavených provozních režimů (ECO, DOVOLENÁ, SUPERMRAZENÍ), které vám usnadní ovládání spotřebiče v určitých situacích. Nemusíte se ani obávat vznikající námrazy, spotřebič je vybaven beznámrazovou multisenzorovou technologií NO FROST ADAPT+ s integrovanou antibakteriální jednotkou.

Chladicí prostor

Chladicí část s objemem 343 l vám nabídne 2 vnitřní skleněné police z bezpečnostního skla, 2 šuplíky na ovoce a zeleninu a také chytrou FRESH zónu, což je ideální prostředí pro uchovávání čerstvého masa a ryb. Ve dveřích lednice najdete 6 přehledných přihrádek, které můžete využít například na mléko, džusy nebo dresinky. Na obsah chladničky vám posvítí úsporné LED osvětlení, které nevytváří teplo a šetří tak vaši peněženku.

Energetickou účinnost zvyšuje moderní invertorový kompresor, který zajišťuje stabilní chod lednice a zároveň nízkou hlučnost, která je pouhých 39 dB. Provoz chladničky vás tak rušit nebude.

Mrazicí prostor

Velikost mrazničky o objemu 179 litrů vám vystačí i na větší zásoby. S výkonnou třídou mrazení **** můžete uchovávat potraviny při nízkých teplotách i dlouhodobě bez ztráty kvality. Mrazicí kapacita americké chladničky je 13 kg / 24 hodin, což znamená, že pokud máte velký nákup, chladnička je schopná za 24 hodin zmrazit 13 kg potravin o pokojové teplotě na teplotu nastavenou v mrazničce.

V horkých letních dnech jistě oceníte i praktické tvořítko na led. Letní koktejly či ledové kávy připravíte raz dva.

Multifunkční zóna

V kombinované chladničce ETA si můžete čtvrtinu prostoru přizpůsobit podle vašich představ. Multifunkční zóna vám nabídne nastavení teploty v širokému rozsahu od -20 °C do +5 °C. Můžete zde uchovávat čerstvé ovoce a zeleninu, maso, ryby či alkoholické a nealkoholické nápoje. Prostor však můžete využít i jako mrazničku a maso či zeleninu zamrazit až na -20 °C.  Teplotu si vždy jednoduše přizpůsobíte podle právě uložených potravin.


Pokud vám náhodou vypadne proud, o jídlo v lednici mít strach nemusíte. Kombinovaná chladnička ETA dokáže udržet svou teplotu až 11 hodin.

Díky výškově nastavitelným nožičkám bude chladnička pevně stát kde má, ať už ji umístíte kamkoliv. Elegantní zapuštěné madlo zajistí, že designově zapadne do každé kuchyně. Dveřní těsnění, které je náchylné k opotřebení, je snadno vyměnitelné, což prodlužuje životnost lednice. 

Prémiový servis ETA


S tímto unikátním výrobkem získáte současně prémiové služby, které za vás vyřeší případný problém. Jedná se o prodlouženou záruku na 5 let na kompresor, 7 dní v týdnu přístupnou zákaznickou linku pro nahlášení poruchy a případnou technickou podporu. Dále zrychlený servis s expresním zásahem servisu nejpozději do 2 pracovních dnů po nahlášením problému.


Technické parametry:

  • Výška chladničky 190.2 cm
  • Šířka chladničky 91 cm

Ke stažení