Mraznička ETA 254590010E, šuplíková

Kód produktu: ETA254590010E
Novinka
Beznámrazová mraznička s NO FROST technologií a objemem 274 l. Pohodlné ovládání díky LED displeji a vnitřnímu LED osvětlení. PRÉMIOVÝ SERVIS.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Kompresor

Popis:

Prostorná šuplíková mraznička ETA254590010E je ideální volnou pro ty, kteří potřebují uchovávat větší množství potravin a zásob. Vnitřní objem 274 litrů ocení především velké rodiny s dětmi, které s oblibou zamrazují lesní plody, houby, zeleninu, ale i ti, kteří chtějí mít neustálou zásobu masa či ryb.

Svou nízkou spotřebou spadá mraznička ETA do energetické třídy E. Kromě spotřeby vás potěší i nízká hlučnost 39 dB. Svým provozem vás tak nebude rušit v kuchyni ani na chatě.

Mraznička ETA je vybavena beznámrazovou technologií NO FROST, díky které nenamrzají ani stěny ani uložené potraviny. Pro usnadnění provozu si můžete vybrat jeden z několika přednastavených programů, jako je SUPER MRAZENÍ, ECO režim nebo vlastní nastavení teploty od -14 °C do -22 °C. Vše pohodlně nastavíte díky dotykovému LED displeji.


 
Režim SUPER MRAZENÍ vám přijde vhod, když budete chtít zamrazit větší množství potravin. Mrazicí kapacita je 17 kg / 24 hodin, což znamená, že mraznička zvládne za 24 hodin zamrazit 17 kg potravin na nastavenou teplotu. Pokud budete chtít optimalizovat výkon a spotřebu, využijte režim ECO.

Na uložené potraviny vám uvnitř chladničky posvítí úsporné LED osvětlení. Pro skladování můžete využít 2 police z odolného skla v horní části a 4 transparentní šuplíky. Ve dveřích mrazničky můžete využít i 2 menší přihrádky.

Při případném výpadku proudu se nemusíte bát, že byste přišli o své potraviny – mraznička je totiž schopna udržet potraviny zmražené po dobu 9 hod.

Jednoduchá změna otvírání dveří vám umožní mít mrazničku postavenou kdekoliv vám to vyhovuje. Nastavitelné vyrovnávací nožičky zajistí stabilitu mrazničky.

Prémiový servis ETA

Nový majitel této mrazničky získá balíček prémiových služeb, díky kterému se může na svůj nový spotřebič 100% spolehnout a starosti nechat na jiných. Prémiový servis zahrnuje Prodlužku záruky 5 let na kompresor *, zrychlený servis, který garantuje nadstandardně rychlý servisní zásah maximálně do 2 pracovních dnů od nahlášení reklamace na zákaznickou linku **. Ta je k dispozici 7 dní v týdnu nejen pro hlášení reklamací, ale také poskytne technickou podporu.


 
(*) Podmínky služby Prodlužka záruky jsou specifikovány na www.eta.cz/prodluzka

(**) Podmínky Zrychleného servisu jsou specifikovány na www.eta.cz/servis

Ke stažení