Chladnička 2dv. ETA 174490000F

Kód produktu: ETA174490000F
Novinka
Dvoudveřová chladnička s mrazničkou v horní části a celkovým objemem 151 l. Lednice spadá do energetické třídy F. PRÉMIOVÝ SERVIS

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Kompresor

Popis:

V jednoduchosti je krása

Dvoudveřová chladnička ETA díky své jednoduchosti zapadne do každé kuchyně. Chladicí prostor s objemem 112 litrů rozdělují 2 výškově nastavitelné police z bezpečnostního skla. Navíc zde najdete i transparentní box na uchovávání čerstvé zeleniny a 3 praktické boční přihrádky na skladování vody či studených omáček.

Chladnička využívá tradiční statické chlazení a teplotu lze regulovat pomocí nastavitelného termostatu. Energeticky lednice spadá do třídy F.

Mrazicí prostor je umístěn v horní části chladničky a zaujímá objem 39 litrů. Hodí se tak do menších domácností či na chatu pro uchování úrody ze zahrádky či lesních hub. Mrazicí kapacita je 2,4 kg / 24 hodin, což znamená, že je chladnička schopná za 24 hodin zamrazit najednou 2,4 kg potravin na nastavenou teplotu. Mrazicí prostor je prakticky rozdělen mřížkou, takže o svých zásobách budete mít přehled.

Chytře a úsporně


Chladnička je vybavena moderním LED osvětlením, které je o 90 % úspornější než klasická žárovka, a navíc se vyznačuje mnohem lepší svítivostí, díky které budete mít mnohem větší přehled o jejím obsahu. LED osvětlení také přispívá ke stálosti teploty uvnitř, protože nevytváří nežádoucí teplo na rozdíl od klasické žárovky.

Při případném výpadku proudu se nemusíte bát, že byste přišli o své potraviny – chladnička je totiž schopna udržet teplotu po dobu 11 hod.

Prémiový servis ETA

S tímto unikátním výrobkem získáte současně prémiové služby, které za vás vyřeší případný problém. Jedná se o prodlouženou záruku na 5 let na kompresor, 7 dní v týdnu přístupnou zákaznickou linku pro nahlášení poruchy a případnou technickou podporu. Dále zrychlený servis s expresním zásahem servisu nejpozději do 2 pracovních dnů po nahlášením problému.


Technické parametry:

  • Výška chladničky 123 cm
  • Šířka chladničky 50 cm

Ke stažení