Chladnička amer. ETA 138890015E, side by side

Kód produktu: ETA138890015E
Novinka
Kombinovaná chladnička Side by Side amerického typu v energetické třídě E s celkovou kapacitou 442 l, NO FROST technologie a PRÉMIOVÝ SERVIS

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Kompresor

Popis:

Dvě strany lednice

Moderní kombinovaná chladnička v americkém stylu nabízí velkolepý prostor 442 litrů. Po otevření pravých dveří se dostanete do chladicí části, která poskytuje objem až 291 litrů a v levé části chladničky najdete část pro mrazení o objemu 151 litrů. Americká chladnička ETA se tak bude vyjímat i ve větších rodinách.

Chladnička je se svou nízkou spotřebou energie zařazena do energetické třídy E. Celkový design je ozvláštněn zapuštěnými madly a elegantním dotykovým ovládáním s LED displejem.

Pro snazší uchovávání potravin si můžete vybrat z několika přednastavených provozních režimů (ECO, SMART, SUPERCHLAZENÍ, SUPERMRAZENÍ), které vám usnadní ovládání spotřebiče v určitých situacích. Nemusíte se ani obávat vznikající námrazy, spotřebič je vybaven automatickým beznámrazovým NO FROST systémem.

Chladicí prostor

Chladicí část s objemem 291 l vám nabídne 3 vnitřní skleněné police z bezpečnostního skla a 2 transparentní objemné šuplíky na ovoce ve spodní části. Ve dveřích lednice najdete 3 přehledné přihrádky, které můžete využít například na mléko, džusy nebo dresinky. Na obsah chladničky vám posvítí úsporné LED osvětlení, které nevytváří teplo a šetří tak vaši peněženku.

Hlučnost lednice je pouhých 39 dB. Provoz chladničky vás tak rušit nebude.

Mrazicí prostor


Velikost mrazničky o objemu 151 litrů vám vystačí i na větší zásoby. S výkonnou třídou mrazení **** můžete i dlouhodobě uchovávat potraviny při nízkých teplotách bez ztráty jejich kvality. Mrazící kapacita americké chladničky je 11,2 kg / 24 hodin, což znamená, že pokud máte velký nákup, chladnička je schopná za 24 hodin zmrazit až 11,2 kg potravin o pokojové teplotě na teplotu nastavenou v mrazničce.

Pokud vám náhodou vypadne elektrický proud, o jídlo v lednici ETA se bát nemusíte. Kombinovaná chladnička dokáže udržet svou teplotu až 9,5 hodiny.


Díky výškově nastavitelným nožičkám bude chladnička pevně stát kde má, ať už ji umístíte kamkoliv. Elegantní zapuštěné madlo zajistí, že designově zapadne do každé kuchyně. Dveřní těsnění, které je náchylné k opotřebení, je snadno vyměnitelné, což prodlužuje životnost lednice. 

Prémiový servis ETA


S tímto unikátním výrobkem získáte současně prémiové služby, které za vás vyřeší případný problém. Jedná se o prodlouženou záruku na 5 let na kompresor, 7 dní v týdnu přístupnou zákaznickou linku pro nahlášení poruchy a případnou technickou podporu. Dále zrychlený servis s expresním zásahem servisu nejpozději do 2 pracovních dnů po nahlášením problému.


Technické parametry:

  • Výška chladničky 177 cm
  • Šířka chladničky 90.5 cm

Ke stažení