Čistič oken ETA Aquarelo 0262 90000

Kód produktu: ETA026290000
Novinka
Čistič oken ETA Aquarelo s Li-Ion akumulátorem odsaje přebytečnou vodu bez nutnosti dodatečného leštění.
Doporučená maloobchodní cena
999

Popis:

Čistič oken ETA Aquarelo s Li-lon akumulátorem je vítaným pomocníkem do všech domácností. Mytí oken povýší z nepopulární činnosti na milou povinnost, kterou zvládne bez zbytečné námahy navíc každý z členů vaší domácnosti.

Na scénu přichází hned po zběžném umytí oken mokrým hadříkem – jednoduše odsaje přebytečnou vlhkost i s čistícím prostředkem a nečistotami. Můžete tak zapomenout na nekonečné máchání a vyměňování špinavé vody v kbelíku.

Čistič ETA Aquarelo je vhodný na klasická okna, střešní okna i zrcadla. Nápomocný je však i při úklidu dalších povrchů, jako jsou hladké keramické obklady a dlaždice v koupelně či kuchyni, nebo třeba sprchový kout.

Jednoduché a komfortní používání zajistí ergonomicky tvarovaná a pogumovaná rukojeť, ale i nízká hmotnost a nízká hlučnost. Pomocí nádoby s rozstřikovačem o objemu 370 ml a odnímatelného mopu snadno zbavíte povrchy všech hrubých nečistot. Čistič oken ETA Aquarelo s praktickou stěrkou s šíří záběru 28 cm poté dokončí práci – účinně odsaje přebytečnou vlhkost s nečistotami do sběrné nádobky. Nádobka na nečistoty je omyvatelná, a tak ji snadno udržíte v čistotě.

Světelná signalizace provozu a nabíjení, která je umístěná na těle spotřebiče, vás bude průběžně informovat o stavu nebo vybití akumulátoru. Spotřebič se dobíjí přes síťový adaptér a doba potřebná k nabití se pohybuje okolo 2,5 hodin. Poté bude čistič oken opět připraven k použití. Na jedno nabití zvládne pracovat až 45 minut. Stěrku, textilní mop a rozstřikovač lze v případě potřeby kdykoliv dokoupit.

Technické parametry:

  • Doba provozu 45 min
  • Šíře záběru 28 cm
  • Druh akumulátorový

Ke stažení

Vida