Čistič oken ETA Aquarelo 0262 90000

Kód produktu: ETA026290000
Novinka
Čistič oken ETA Aquarelo s Li-Ion akumulátorem odsaje přebytečnou vodu bez nutnosti dodatečného leštění.
Doporučená maloobchodní cena
999

Popis:

Čistič oken ETA Aquarelo s Li-lon akumulátorem je skvělý pomocník do vaší domácnosti. Postará se o odsání přebytečné vlhkosti s čistícím prostředkem a nečistotami po mechanickém čištění oken. Je vhodný na klasická okna, střešní okna, zrcadla. Také snadno pomůže uklidit další povrchy jako jsou hladké keramické obklady a dlaždice v koupelně či kuchyni, nebo třeba sprchový kout.

Jednoduché a komfortní ovládání zajistí ergonomicky tvarovaná a pogumovaná rukojeť, ale i nízká hmotnost a nízká hlučnost. Pomocí nádoby s rozstřikovačem o objemu 370 ml s vhodným čistícím prostředkem a odnímatelným mopem, snadno zbavíte povrchy všech hrubých nečistot. Čistič oken ETA Aquarelo s praktickou stěrkou s šíří záběru 28 cm, poté dokončí práci – účinně odsaje přebytečnou vlhkost s nečistotami do sběrné nádobky. Nádobka na nečistoty je omyvatelná, bude se tak snadno udržovat v čistotě.

Světelná signalizace provozu a nabíjení, která je umístěná na těle spotřebiče, vás bude průběžně informovat o stavu nebo vybití akumulátoru. Spotřebič se dobíjí přes síťový adaptér a doba potřebná k nabití se pohybuje okolo 2,5 hod. Poté bude čistič oken opět připraven k použití. Na jedno nabití zvládne být výkonný až 45 minut. Stěrku, textilní mop a rozstřikovač lze v případě potřeby kdykoliv dokoupit.

Technické parametry:

  • Doba provozu 45 min
  • Šíře záběru 28 cm
  • Druh akumulátorový

Ke stažení

Vida