Ponorný ohřívač ETA 0191 90060, červený

Kód produktu: ETA019190060
S tímto praktickým ponorným ohřívačem si snadno uvaříte vodu na čaj i kávu. Uplatnění najde na dovolené i na cestách a výhodou je šikovné cestovní pouzdro.

Popis:

Nestárnoucí legenda

Cestovní ponorný ohřívač ETA 0191 90060 je léty prověřený pomocník, který k cestám za dobrodružstvím i odpočinkem neodmyslitelně patří. Je velmi malý a skladný, a tak najde své uplatnění především na dovolené v kempech a turistických chatách. Vodu na kávu, čaj nebo instantní polévku ohřeje jednoduše přímo v hrnku, rendlíku nebo menší konvičce.

Ohřívač pracuje s příkonem 300 W a standardním napětím 230 V, při použití měniče napětí z 12 V na 230 V vám však udělá službu třeba i v autě. Nepostrádá ani bezpečnostní pojistku, která v případě přehřívání odpojí přívod elektřiny, a zabrání tak obávaným škodám.

Průměr topné spirály je 7 cm, takže je dostatečně malá, aby se vměstnala do hrníčku, ale dostatečně velká, abyste na výsledek nemuseli čekat celou věčnost. Pohodlí nabízí i délka napájecího kabelu, která dosahuje 80 cm. O snadné a bezpečné uložení se pak postará uzavíratelné pouzdro.

Technické parametry:

  • Regulace teploty Ne
  • Cestovní Ano
  • Příkon rychlovarné konvice 300 W
  • Retro Ne
  • Digitální ukazatel teploty Ne

Ke stažení