Důležité informace o provozu značkových prodejen a e-shopu ETA

 

Vážení zákazníci,

abychom zachovali Vaše bezpečí a ochránili zdraví našich zaměstnanců, přerušujeme na základě nařízení vlády České republiky ze dne 15. března 2020 provoz značkových prodejen ETA. Ty, které splňují přísná bezpečnostní pravidla, nyní fungují jako výdejny, a tak je i nadále můžete využívat pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu. Více informací najdete ZDE.

UPOZORNĚNÍ: Omezený režim výdejen neumožňuje doprodej služeb, vyřízení platby na splátky ani příjem či výdej reklamací. Dočasně omezeny jsou také služby servisního oddělení, a tak může dojít k překročení lhůty 30 dní na vyřízení reklamace. Vládním opatřením je navíc zakázáno provádět opravy přímo u Vás doma. Dočasně je tedy pozastavena služba Prémiový servis ETA.

Zboží zakoupené v e-shopu ETA Vám také dopravíme přímo domů – při nákupu nad 1000 Kč navíc zcela zdarma. Toto opatření potrvá do odvolání. O případných změnách Vás budeme informovat.

V rámci nařízeného omezení mezilidského kontaktu na nezbytné minimum jsme také nuceni zrušit platbu hotově i kartou přímo u řidičů. Při nákupu velkých spotřebičů tedy bude možné využívat službu ETA Standard nebo přepravu společností TopTrans pouze v případě platby předem.

I přesto, že spolu s ostatními dopravci intenzivně pracujeme na tom, aby bylo zboží co nejdříve u Vás, může v této mimořádné situaci docházet k mírnému zdržení oproti předpokládanému termínu doručení.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví!
Tým ETA